תרגול יוגה עם ילדים נותן מענה לצורך הטבעי של ילדים להיות בתנועה, יחד עם הצורך להיות בשקט עם עצמי. ילדים זקוקים מאוד למקום ומרחב שבו ירגישו בטוחים  להרפות, להירגע, להקשיב לעצמם, לתחושותיהם, מחשבותיהם ורגשותיהם. תרגול עם ילדים מבוסס על עקרונות של נשימה תנועה ויציבה מעולם היוגה, בשילוב עקרונות של תשומת לב והקשבה מעולם המיינדפולנס. יחד, המורה והתלמיד יוצרים מרחב, שבו הילד ירגיש בטוח להכיר את גופו, לבטא את עצמו ולהכיר את ייחודו בעולם. ניסיון של 15 שנים של הוראת יוגה בבתי ספר, בגנים ובמסגרות פרטיות,  בנו אצלי את הגישה  שילד הוא דבר שלם ומושלם, על המבוגר לעודד אותו להכיר את עצמו ואת המיטב שבו, ולא ליצור בו תסכול הנובע מרצון להשיג את מה שהתוו עבורו אחרים, שאילו בדרך כלל המבוגרים המחנכים ההורים והקרובים. תמצית היוגה לילדים בעיני, זו תמצית השימחה שבמפגש עם עצמי, עם הגוף והנפש מתוך טיפוח גישה של שביעות הרצון, זהו האושר שלנו.

לפרטים נוספים כתבו לי ווטסאפ: 052-3406643

שיעורי יוגה עם אסנת בשנת הלימודים תשע"ט

תל-אביב

גילאי 9-12  נערות צעירות  – יום חמישי שעה 16:45 – 17:45  ריינס 24 א'  

ophirמלמדת במקומי המדריכה אופיר רוטנטשרייך   

 

 

 

 

GOA:

החל מספטמבר 2018 אני אלמד יוגה לילדים, בדרום גואה שבהודו , ואתם מוזמנים להצטרף. בית הספר בו אלמד, River-House Academy  נמצא בדרום גואה. מבקרים בו  ילדי הקהילה הזרה בגואה: אירופאים אמריקאים אוסטרלים וישראלים. אשמח לפגוש אתכם שם, על גדות הנהר בין עצי קוקוס וקופים. 

http://www.riverhouseacademy.com בית הספר  הבריטי

yogawheel_kidsyoga

 

מה מייחד את שיעורי היוגה משעורי תנועה אחרים? 

בשיעורי יוגה יש אינטימיות ויחס אישי, שמאפשרים ביטוי אישי של כל ילד, תחושה של בטחון, חברות, שיתוף פעולה ותמיכה בין הילדים. הם מועברים בצורה דינמית וחוויתית. דרך משחקים, מוזיקה, דימיון מודרך, יצירת מנדלות בציור ובתנועה, עבודה במגע, ותרגילי ריכוז הקשבה ותשומת לב. הילדים מקבלים כלים להרגע ולומדים להיות עם עצמם בשקט ולהנות מזה.

מחקרים שנעשו לאחרונה בבארה"ב ובאנגליה בקרב ילדי בית ספר מראים ששילוב בין תשומת-לב לתנועה הוא פורה ותורם משמעותית להתמודדות חיובית של ילדים עם הקשיים והאתגרים של חייהם.

העבודה במסגרת קבועה במהלך שנת הלימודים בבית הספר או בגן, מאפשרת לעשות תהליך משמעותי ביכולת הגופנית של הילדים, וביכולת הריכוז וההקשבה שלהם.

מאיזה גיל אפשר להתחיל?

אפשר להתחיל לתרגל יוגה עם ילדים מגיל 3 ומעלה.

יוגה לילדים

אם יש לכם שאלות נוספות מוזמנים לפנות אלי, לאסנת. זמינה תמיד בווטסאפ 052-3406643

ואם עדיין לא נרשמתם לקבל במתנה את המדריך 'יוגה לילדים ולהורים' לחצו כאן ותצטרפו אלינו למועדון 'כוכבי יוגה צעירים'! 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>