שעורי יוגה לילדים ונוער, נותנים מענה לצורך הטבעי של ילדים להיות בתנועה, יחד עם הצורך להיות בשקט עם עצמי. ילדים זקוקים מאוד למקום ומרחב שבו ירגישו בטוחים  להרפות, להירגע, להקשיב לעצמם, לתחושותיהם, מחשבותיהם ורגשותיהם. תרגול עם ילדים מבוסס על עקרונות של נשימה תנועה ויציבה מעולם היוגה, בשילוב עקרונות של תשומת לב והקשבה מעולם המיינדפולנס. יחד, המורה והתלמיד יוצרים מרחב, שבו הילד ירגיש בטוח להכיר את גופו, לבטא את עצמו ולהכיר את ייחודו בעולם. ניסיון של 15 שנים של הוראת יוגה בבתי ספר, בגנים ובמסגרות פרטיות,  בנו אצלי את הגישה  שילד הוא דבר שלם ומושלם, על המבוגר לעודד אותו להכיר את עצמו ואת המיטב שבו, ולא ליצור בו תסכול הנובע מרצון להשיג את מה שהתוו עבורו אחרים, שאילו בדרך כלל המבוגרים המחנכים ההורים והקרובים. תמצית היוגה לילדים בעיני, זו תמצית השימחה שבמפגש עם עצמי, עם הגוף והנפש מתוך טיפוח גישה של שביעות הרצון, זהו האושר שלנו.

לפרטים נוספים כתבו לי ווטסאפ: 052-3406643

שיעורי יוגה לנערות צעירות  עם אסנת ישראלי

יוגה לנערות

תרגול יוגה עם נערות בראשית ההתבגרות שלהן, תורם רבות לאיזון הורמונלי, משפר את דמוי החיובי של הגוף המשתנה, מחזק את היציבה הנכונה ומשמר את גמישות המפרקים.

כמו כן, החוג מאפשר לנערה הצעירה להיות עם עצמה בשקט, ומעניק לה כלים של רוגע וריכוז.

נערות צעירות יכולות להפיק רבות ולהתרם מפעילות זו, שמתאימה לכל אחת ובכל גיל.

יום חמישי שעה 16:45 – 17:45 

ריינס 24 א'  תל אביב

 

גואה

החל מספטמבר 2018 עד פברואר אני אלמד יוגה לילדים, בדרום גואה שבהודו , ואתם מוזמנים להצטרף. בית הספר בו אלמד, River-House Academy  נמצא בדרום גואה. מבקרים בו  ילדי הקהילה הזרה בגואה: אירופאים אמריקאים אוסטרלים וישראלים. אשמח לפגוש אתכם שם, על גדות הנהר בין עצי קוקוס וקופים. 

http://www.riverhouseacademy.com בית הספר  הבריטי

yogawheel_kidsyoga

 

מה מייחד את שיעורי היוגה משעורי תנועה אחרים? 

בשיעורי יוגה יש אינטימיות ויחס אישי, שמאפשרים ביטוי אישי של כל ילד, תחושה של בטחון, חברות, שיתוף פעולה ותמיכה בין הילדים. הם מועברים בצורה דינמית וחוויתית. דרך משחקים, מוזיקה, דימיון מודרך, יצירת מנדלות בציור ובתנועה, עבודה במגע, ותרגילי ריכוז הקשבה ותשומת לב. הילדים מקבלים כלים להרגע ולומדים להיות עם עצמם בשקט ולהנות מזה.

מחקרים שנעשו לאחרונה בבארה"ב ובאנגליה בקרב ילדי בית ספר מראים ששילוב בין תשומת-לב לתנועה הוא פורה ותורם משמעותית להתמודדות חיובית של ילדים עם הקשיים והאתגרים של חייהם.

העבודה במסגרת קבועה במהלך שנת הלימודים בבית הספר או בגן, מאפשרת לעשות תהליך משמעותי ביכולת הגופנית של הילדים, וביכולת הריכוז וההקשבה שלהם.

מאיזה גיל אפשר להתחיל?

אפשר להתחיל לתרגל יוגה עם ילדים מגיל 3 ומעלה.

יוגה לילדים

אם יש לכם שאלות נוספות מוזמנים לפנות אלי, לאסנת. זמינה תמיד בווטסאפ 052-3406643

ואם עדיין לא נרשמתם לקבל במתנה את המדריך 'יוגה לילדים ולהורים' לחצו כאן ותצטרפו אלינו למועדון 'כוכבי יוגה צעירים'! 

 

 

 

 

2 תגובות על הפוסט “שיעורי יוגה לילדים ונוער

  1. היי שמי יאנה הילה אוליינובה, ואני מסיימת בקרוב את לימודי בוינגייט, אני מתקשה קצת בכתיבת מערכים , יש לי המון רעיונות אני פשוט לא יודעת בדיוק איך לסדר את זה, בטוחה שעם הזמן יהיה לי יותר קל , אשמח לייעוץ בנושא,שיהיה שבוע טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *