אסנת ישראלי, מורה בכירה ליוגה ויוגה לילדים. בשנת 1998 נפגשתי לראשונה עם עולם היוגה והמדיטציה ומיד נשביתי בקסמו. למדתי יוגה בארץ ובהודו, בשנים 2002  עד 2005 עשיתי קורס מורים בכירים ליוגה עם אורית סן גופטה – ויג'ננה יוגה. ב – 2003  סיימתי הכשרת מדריכי יוגה לילדים עם רונית אייזנברג. היום אני נמצאת בשלבי סיום  של התואר שני (MA) באוניברסיטת תל-אביב, במחלקה למחקר תרבות הילד והנוער.

טעימה מהודו 15.11.13לאחר  קרוב ל 20  שנות תרגול יוגה, ולמעלה מעשור של הוראת יוגה למאות ילדים, אני יודעת כמה בעל ערך התרגול, וכמה חשובה תרומת היוגה לבריאות נפשית וגופנית של הילד.מעלה מעשור אני מלמדת יוגה לילדים, הסקרנות הפכה לאהבה גדולה, שהיא ההרפתקה ומסע מלהיב שאינו נגמר… הוא מרתק ובעל ערך עצום. העבודה עם הילדים והכשרת מדריכי יוגה לילדים, שינתה את חיי ותפיסת עולמי. קרוב לחמש עשרה שנים אני מלמדת בשמחה גדולה יוגה לילדים, ומזמינה את ילדיכם להנות משיעורי יוגה לילדים איתי. לחצו כאן לפרטים נוספים

כבר בהתחלה הבנתי את האתגר העצום  שיש בעבודה עם ילדים, והוא קסם לי. כדי להצליח בעבודה עם ילדים יש לדבר מהלב, את האמת. יש לדבר בשפתם, שפה פשוטה, שפת המשחק והדימיון. ילדים הם אמיתיים, אינם "מנומסים" – אם משעמם להם הם לא יעמידו פנים. משחק קלפי היוגה לילדים, מאפשר בשפתם של הילדים. בקלפים מצולמים ילדים כך שהם מעודדים הזדהות, והאיורים פשוטים ומאירי פנים. הקלפים מאפשרים לכל ילדה ילד לתרגל יוגה מתי שירצה, ובדרך שירצה. בבית, בחוץ בחופשה ובשעור .  למעלה מ 12,000 ילדים כבר נהנים!! לרכישה לחצו כאן 

היום, אני מכשירה מורים ומדריכים ליוגה לילדים  החל מהגיל הרך  ועד נוער, גישתי  משלבת בין טכניקות מעולם היוגה לעקרונות של תשומת לב, שואבת את השראתה מעולם הערכים של מסורת היוגה העתיקה בחיבור להוגים משמעותיים בתרבות המערבית כמו קורצאק פסטלוצ'י ורוסו, ורואה במורה ליוגה לילדים מנהיג בגובה העיניים.  אם גם אתם שואפים לעבוד עם ילדים ולהעניק להם מחכמת הגוף הנפש דרך היוגה. ליעוץ והכונה לחצו כאן. 

אני זוכרת, שכשהייתי ילדה אהבתי מאוד להתעמל יחפה על הדשא בקבוץ, וגם לשבת בשקט לחשוב מחשבות, לקרוא ולדמיין עולמות קסומים ורחוקים. אני זוכרת שמאד רציתי להישאר ילדה לנצח. הרגשתי ש"כולם רוצים להיות גדולים, אני לא. טוב לי להיות קטנה…" כפי שהיטיב לבטא בשיר זאב המשורר. היום הפכתי את האהבה שלי לעולם הילד, לתנועה, לדמיון ולשקט, למקצוע מרתק ובעל ערך – משימה עתיקת יומין – אימון הגוף והנפש של ילדים. מורה ליוגה ומדיטציה לילדים.

אני גרה ומלמדת יוגה בתל אביב  ולומדת באוניברסיטת תל-אביב. בעבר עסקתי בפיתוח והפקת משחקי מחשב אינטראקטיביים לילדים, כתסריטאית ובמאית ועד היום אני מאוד אוהבת ליצור ולשחק.

תלמידי הצעירים, בני 3 ומעלה, הם שותפי הנלהבים ביותר לתרגול ולחקירה וליצירתיות בלתי פוסקת של יוגה בעולם של משחק ודימיון. יחד אנחנו חוקרים את הגוף, יוצאים למסעות דימיוניים בעולמות קסומים, משלבים תנועה בסיפורים, מבטאים את עצמנו דרך הגוף, נעים בחופשיות לצלילי מוזיקה וממציאים המון משחקים!! חוויה מקסימה ומרתקת של תנועה וגם שקט, המון שמחה ואהבה. את כל זה אני רוצה לחלוק איתכם.

אני אוהבת ילדים ואוהבת לעבוד עם ילדים. הם סקרנים ופתוחים מטבעם, נלהבים, אוהבי תנועה ונענים לאתגרים בקלות. מקבלים אותנו, המבוגרים, בלב פתוח ובסקרנות גדולה. נותנים המון בחזרה. הוראת יוגה לילדים היא מרחב נפלא, מרתק ואינסופי של ביטוי אישי וליצירתיות שבו אני נותנת מעצמי את המיטב.יוגה עבורי היא דרך חיים ואהבה גדולה. מקור להשראה ולימוד, לחקירה והתפתחות אישית, הנאה גדולה שאותה אני חולקת איתכם דרך פירות היצירה שלי:

קלפי יוגה לילדים

 2004 - יצרתי את קלפי היוגה לילדים  ומאז ועד היום נמכרו למעלה מ 20 אלף עותקים. את הקלפים ניתן לרכוש ברשת חנויות סטימצקי, צומת ספרים, הפיראט האדום וכפר השעשועים, במכללון בסמינר הקיבוצים, במוזיאון המדע בחיפה, ובעוד עשרות חנויות נבחרות ברחבי הארץ. קלפי היוגה לילדים קבלו את "תו-התוכן" של מכון אדלר והם מומלצים על ידו בחום, למשחק המעודדת תקשורת ושיתוף במשפחה ועם חברים. 

אישור_מכון_אדלר

 

 

 

yogain2 

 

 

 

 

2005 - קלפי יוגה למשפחה. בזוגות ועם הורים. המשחק הנפלא והיפהפה שמעודד לאתגר משותף ותקשורת הורים וילדים יצא במהדורה מוגבלת של עותקים, לרכישה  פנו אלי.

 

 

יוגה לילדים סיפורים ותרגילים

2008 - 'יוגה לילדים – סיפורים ותרגילים' בהוצאת 'ספרים'.

2017 מהדורה רביעית!

הזדמנות מיוחדת ליהנות משילוב בין תנוחות היוגה למשלים הודים עתיקים שערכתי במיוחד לילדים. (מהדורה שנייה). להשיג בחנויות הספרים, וברשתות סטימצקי וצומת ספרים, או אצל אסנת. הספר מבוסס על 'מדור יוגה עם אסנת' שכתבתי במשך 5 שנים בירחון 'ילדי טבע הדברים'.

קלפי הרקדנית

2010קלפי 'הרקדנית – משחקי מחול' .

ערכת קלפי הבלט מכילה 40 קלפים מדהימים ביופים, איתם יכולה כל ילדה להתחיל לעשות צעדים ראשונים בעולם הבלט הקלאסי, דרך משחק ודימיון. לרכישה ברשת חנויות סטימצקי, צומת ספרים, הפירט האדום כפר השעשועים, מכללון, מוזיאון המדע ועוד חנויות מובחרות ברחבי הארץ. יעוץ מקצועי נטלי מרגלית אברהם, בוגרת האקדמיה למחול בירושלים ומורה לבלט לילדים.

לדף הפייסבוק  לחצו כאן 

 לפרטים נוספים על קלפי היוגה לחצו כאן

יש לך שאלות ? לחצו כאן לפנייה אלי

עדיין לא הורדתם את המדריך במתנה 'יוגה להורים וילדים'?  לחצו כאן, והצטרפו

לנבחרת 'כוכבי היוגה הצעירים' ותקבלו ממני עוד סודות וטיפים מעולם היוגה.

יוגה סטודיו

חוג יוגה ב'יוגה סטודיו'

לאתר של וי'גננה יוגה – אורית סן-גופטה  logo_vijnanayoga