מדריכי יוגה לילדים

אם אתם אוהבים יוגה ומבינים את חשיבותה ויתרונותיה הרבים, אוהבים לעבוד עם ילדים ומאמינים שבכוחה של היוגה להביא לשנוי דרך הילדים, ושואפים להנהיג שנוי זה- הקורס הזה בדיוק בשבילכם.

הגישה שלי,  'לשחק, להנות, להתאמן, להבין מבפנים',  מבוססת על ניסיון של  14 שנים  בהוראת יוגה לילדים ונוער מגיל 3 ועד 18, ושנים שבהם השפעתי משמעותית על תחום  ה'יוגה-לילדים' בישראל.  כעת אני מסיימת את לימודי לתואר שני באוני' תל-אביב,  ועוסקת במחקר תרבות הילד והנוער. אני יוצרת וכותבת לילדים בנושא היוגה, ומאמינה שילד זה דבר שלם שאת ייחודו יש לזהות ולטפח. כמבוגרים וכמורים עלינו להוביל ולהנהיג את הילדים בגובה העינים, לגלות ולהכיר את עצמם דרך חקירה, דרך התנסות  והקשבה לעצמם ולאחרים. הוראת 'יוגה-לילדים' היא תחום ייחודי המשלב בין תרגול גופני מחזק ומייצב לבין  עקרונות נשימה וטכניקות ריכוז מעולם היוגה המסורתי, עם עקרונות מוסר  ותרבות, כמו 'אי פגיעה'. כל אילו נעשים בהתאמה לעולם פתוח ומלא קסם, עולם שבו טבעי לילדים להיות, משחק דימיון, יצירתיות ופיתוח החושים, העצמת יכולות רגשיות וקוגיטיביות, וחיבור לטבע ולסביבה.

 yogawheel_kidsyogaהקורס הבא להכשרת מורים ומדריכים יפתח במהלך שנת 2018*.

הקורס יעניק לכם כלים להוראת יוגה וקשב לילדים, איתם תוכלו להתחיל ללמד בהנאה ובביטחון. תרכשו מיומנויות ומתודולוגיות לבניית שיעור ותהליך שנתי, עבודה במסגרות שונות, ימי כיף, ימי הולדת ועוד… הקורס  (96 ש"א) ייערך (מתוכנן) בתל אביב .               

להגשת מועמדות וקבלת עדכונים מלאו את פרטיכם כאן : טופס למועמד\ת לקורס מדריכי 'יוגה לילדים'

או כתבו לי:    info@yoga4kids.co.il  |  0523406643 (גם ווטסאפ)

יאנוש קורצ'אק, בספרו "כיצד לאהוב ילדים"  כתב -

"היה כפי שהנך – חפש דרך בעצמך – הכר את עצמך, לפני שתרצה להכיר את הילדים. חשוב נא למה אתה מוכשר ואחר כך תבוא לתחום תחומים לזכויותיהם וחובותיהם של הילדים. קודם כל אתה בעצמך ילד ועליך לחנך ולהשכיל את עצמך".

מדריכי יוגה לילדיםלהיות תלמיד וילד בעולם היוגה לילדים זו חוויה מלמדת ומהנה שבה אנו פוגשים את עצמנו ואת הילד שבתוכנו. עבורי קורס מורים היה חוייה משנת חיים שטמון בה אושר רב וסיפוק עצום. ללמד יוגה-לילדים זה לעסוק באופן ממשי ומעשי במקצוע שהוא בעל ערך רב, מעשי, מרתק ויצירתי.

הקורס יהווה לכם דלת כניסה לתחום מרתק ובעל ערך רב, שהולך וצובר תאוצה ופופלאריות בישראל ובעולם המערבי. אם אתם מתרגלים יוגה, ועולמם של ילדים קוסם לכם, אתם אוהבים ללמוד דרך משחק, דימיון יצירתיות והרבה צחוק ושמחה, הצטרפו לעשרות בוגרי הקורסים שלנו, ותוכלו לעשות שינוי משמעותי ובעל ערך בעולם, בעולמם של אחרים ובעולמכם.

 

ttc2

מנדלה קורס מוריםהקורס שיצרתי הוא מקצועי ומעמיק, מהמעולים בתחום. הקורס שם דגש על רכישת טכניקות מסורתיות מצד אחד  וחדשניות מצד שני, שרואות בחווית הילדות משהו נפלא ועוצמתי שיש לשמרו. בקורס תקבלו כלים טכניקות ומתודולוגיות לשיפור יכולות גופניות, חברתיות, מנטליות ורגשיות של הילד.מטרת תהליך ההכשרה שבניתי נעשה מתוך כוונה להכשיר מורים  איכותיים, פתוחים חושבים ויצירתיים.  

 הנושאים העיקריים שנלמדים בקורס הם: ילד וילדות* אימון לימוד תנוחות לפי גילאים בהתאמה לילדים* מתודולוגית לימוד והוראה לילדים* בניית מערכי שיעור ותוכנית שנתית* פילוסופיה של היוגה וקריאה בטקסטים של הוגים מעולם היוגה והחינוך*תנועה התפתחותית* פסיכולוגיה של הילד,  פיתוח יצירתיות יכולת כתיבה והעשרת הדימיון. עבודה עם משחק* שילוב יצירה בשיעור יוגה* דימיון מודרך וסיפור*יוגה תרפיה* מיינדפולס לילדים* יוגהדאנס* אקרו  יוגה* הורים וילדים* ויוגה לילדים עם צרכים מיוחדים, אך בעיקר תלמדו דרך חוויה חקירה, צחוק תחחיכו הרבה ותעופו מעלה!     

yogaforkidsTTC

למי מתאים הקורס?

  • מורים ומדריכי יוגה, מתרגלי יוגה, גננות, מורים לחנ"ג ותנועה לגיל הרך, העוסקים בטיפול בתחומים שונים ועובדים עם ילדים, הורים, סבים וסבתות  :-) .

  • דרישות קבלה: נסיון מוכח בתרגול יוגה, תעודת מורה/מדריך מוסמך ליוגה (לא חובה), לב רחב וראש פתוח, ראיון אישי. 

  • דרישות הקורס: נוכחות של 80%                                                                                           מהשיעורים, הגשת פרוייקט אמצע ופרוייקט גמר,  צפייה בשיעורי יוגה לילדים, התנסות בבניית והעברת שיעור של יוגה לילדים, שליטה בחומר הנלמד והתלהבות.

  • תעודה:לעומדים בדרישות  ומתרגלי יוגה  תינתן תעודת מדריך מוסמך  ליוגה לילדים' . למי שברשותו תעודת הסמכה כמורה או מדריך ליוגה תינתן תעודת מורה ליוגה לילדים. יחד עם זאת חשוב שתדעו שארגון מורי היוגה הישראלי מקנה חברות ומכיר רק בתעודת הסמכה ליוגה למבוגרים, למי שסיים 200 שעות לימוד.

 הקורס עומד בסטנדרטים של European Yoga Federation

אסנת ישראלי היא בוגרת קורס מורים בכירים ליוגה (800 שעות) בהדרכתה של אורית סן גופטה ובוגרת קורס להדרכת יוגה לילדים ב'רידמן', וחברה בארגון מורי היוגה בישראל  

בנסוף תבלו גם עדכונים שוטפים על הצעות עבודה  ליווי אישי, אוזן קשבת ותמיכה, יעוץ  והמשך הדרכה ולימודי העמקה

  • * שימו לב: לאחר 14 שנות הוראה של יוגה לילדים ונוער, ו- 10 קורסי הכשרת מורים ברציפות, אני יוצאת לחופשה ונוסעת לטייל, ללמוד וללמד בעולם. הקורס הבא מתכונן ליוני 2018 כך שתוכלו להתחיל ללמד בספטמבר *2018.*    

חניכה אישית – מנטורינג להדרכת יוגה לילדים

YOGA4KIDS

חניכה אישית הוא תהליך המיועד לבוגרי קורס מדריכים. הוראת יוגה לילדים הינה משימה הדורשת שילוב בין יצירתיות למקצועיות, ודורשת מאיתנו המורים לעסוק גם בחינוך ומשמעת, ועל המורה לעבוד גם מול הורים, גננות, מנהלים, מורים, ולפעמים יש תחושה של בדידות בכל המערכת הזאת, שהיא מאוד אינטנסיבית. 

אני מכירה את המקום הזה, הוא באמת יכול להיות מאתגר מאוד, ולפעמים שיחה והקשבה של מישהו שמבין יקדם אתכם צעד אחד גדול קדימה. בשביל זה אני פה… :-)  

למי מתאים המנטורינג?

אם את\ה חדש\ה בהוראה וזקוק\ה ליד מכוונת

אם את\ה חש/ה שהינך במבוי סתום.

אם שמת לב כי ההוראה שלך כבר לא מספקת ועננה כבעבר

אם את מרגישה שחסרים לך רעיונות ליצירת מערכי שיעור

אם הנך חש/ה תקועה או לבד מול "המערכת"

ואם הנך רוצה, פשוט רוצה להבין לעומק את מהות העבודה עם הילדים כחלק מתהליך עבודה הפנימית שלך, ותרגול היוגה

לייעוץ התקשר\י או ווטסאפ  אלי  052-3406643  או  כתבו לי info@yoga4kids.co.il

עלות מפגש 300 ש"ח+ מעמ, הנחה של 10% או למי שרוצה 3 מפגשים לפחות.

yogaforkids_craft